IE1 ефикасни мотор
Спецификација
| Стандардно | ИЕЦ60034-30 |
| Величина оквира | 80-355 |
| Излаз | 0,18 kW-315 kW |
| Класа ефикасности | IE1 |
| Напон/фреквенција | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Степен заштите | ИП55/ИП56/ИП65/ИП66 |
| Класа изолације/класа пораста температуре | Храна/Брук |
| Монтажни распореди | ИМ Б3/ИМ Б5/ИМ Б35/ИМ В1 |
| Температура околине | -15°C ~+40°C |
| Релативна влажност треба да буде мања од 90% | |
| Надморска висина треба да буде мања од 1000 м надморске висине | |
| Метод хлађења | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Дужност | S1 |
| Фактор услуге | 1.0 |
Информације о наручивању
● Овај каталог је само у информативне сврхе за кориснике. Извињавамо се што нисмо унапред обавестили о евентуалним променама производа.
● Приликом наручивања, наведите тип мотора, снагу, напон, брзину, класу изолације, класу заштите, начин монтаже итд.
● Можемо пројектовати и произвести специјалне моторе према захтевима купаца на следећи начин
1. посебан напон, фреквенција и снага
2. посебне класе изолације и заштите
3. са левом прикључном кутијом, двоструким крајевима вратила и специјалним вратилима
4. Мотори високе или ниске температуре.
5. Велика надморска висина или употреба на отвореном
6. Фактори веће снаге или посебне услуге
7. са грејањем, лежајевима или намотајима PT100, PTC, итд.
8. са енкодером, изолованим лежајевима или конструкцијом изолованих лежајева
9. Остали захтеви.









