IE2 ефикасни мотор
Спецификација
| Стандардно | ИЕЦ60034-30 |
| Величина оквира | 80-355 |
| Излаз | 0,18 kW-355 kW |
| Класа ефикасности | IE2 |
| Напон/фреквенција | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Степен заштите | ИП55/ИП56/ИП65/ИП66 |
| Класа изолације/класа пораста температуре | Храна/Бар |
| Монтажни распореди | ИМ Б3/ИМ Б5/ИМ Б35/ИМ В1 |
| Температура околине | -15°C -+40°C |
| Релативна влажност треба да буде мања од 90% | |
| Надморска висина треба да буде мања од 1000 метара надморске висине | |
| Метод хлађења | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Дужност | S1 |
| Фактор услуге | 1.0 |
Производна опрема
Упутство за наручивање
● Овај каталог је само за референцу купаца. Молимо вас да нас извините што уколико дође до било каквих измена на производу, неће бити унапред направљене додатне напомене.
● Приликом наручивања, обратите пажњу на податке о наруџбини, као што су снага, напон, брзина, класа изолације, класа заштите, тип инсталације итд. модела мотора.
● Можемо да се побринемо за дизајн и производњу специјалних моторних производа по мери према вашим захтевима.
1. Специјални напони, фреквенције и снаге.
2. Посебна класа изолације и класа заштите;
3. Лева страна са разводном кутијом, двоструким крајем вратила и посебним вратилом;
4. Мотори високе температуре или мотори ниске температуре;
5. У планинским условима или на отвореном.
6. Већи фактор снаге или посебног сервиса.
7. Са грејачима, лежајевима или намотајима од PT100, PTC итд.
8. Са енкодером, изолованим лежајем или конструкцијом изолованог лежаја.
9. Остали захтеви.









