YEJ кочиони мотори
Мотори серије YEJ могу брзо кочити, користе се на механичкој опреми и возним машинама где је потребно брзо и прецизно кочење.
Спецификација
| Величина оквира | 80-280 |
| Излаз | 0,18 kW-90 kW |
| Напон/фреквенција | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Степен заштите | IP55 (мотор), IP23 (кочница) |
| Класа изолације/класа пораста температуре | Храна/Брук |
| Монтажни распореди | ИМ Б3/ИМ Б5/ИМ Б35/ИМ В1 |
| Температура околине | -15°C~+40°C |
| Релативна влажност ваздуха треба да буде мања од 90%. | |
| Надморска висина треба да буде мања од 1000 м надморске висине | |
| Метод хлађења | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Дужност | S1 |
| Фактор услуге | 1.0 |
Паковање
Информације о наручивању
● Овај каталог је само референца за кориснике. Молимо вас да опростите ако било каква промена производа неће захтевати додатну назнаку унапред. Овај каталог је само референца за кориснике. Молимо вас да опростите ако било каква промена производа неће захтевати додатну назнаку унапред.
● Молимо вас да приликом наручивања обратите пажњу на номиналне податке, као што су тип мотора, снага, напон, брзина, класа изолације, класа заштите, начин монтаже и тако даље.
● Можемо пројектовати и произвести специјалне моторе према следећим захтевима купца:
1. посебан напон, фреквенција и снага;
2. посебна класа изолације и класа заштите;
3. са прикључном кутијом на левој страни, двоструким крајевима вратила и посебним вратилом;
4. мотор високе температуре или мотор ниске температуре;
5. користи се на платоу или на отвореном;
6. већи фактор снаге или посебног сервиса;
7. са грејачем, ПТ100 за лежајеве или намотавање, ПТЦ и тако даље;
8. са енкодером, изолованим лежајевима или изолованом конструкцијом лежаја;
9. са захтевима других.








