IE3 ефикасни мотор
Мотори серије IE3 су асинхрони мотори са кавезним кућиштем, дизајнирани у складу са стандардима IEC60034-30 и енергетском ефикасношћу IE3.
Спецификација
| Стандардно | ИЕЦ60034-30 |
| Величина оквира | 80-355 |
| Излаз | 0,75 kW-315 kW |
| Класа ефикасности | IE3 |
| Напон / фреквенција | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Степен заштите | ИП55/ИП56/ИП65/ИП66 |
| Класа изолације/класа пораста температуре | Храна/Брук |
| Монтажни распореди | ИМ Б3/ИМ Б5/ИМ Б35/ИМ В1 |
| Температура околине | -15°C ~+40°C |
| Релативна влажност треба да буде мања од 90% | |
| Надморска висина треба да буде мања од 1000 м надморске висине | |
| Метод хлађења | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Дужност | S1 |
| Фактор услуге | 1.0 |
Фабрички производни процес
Информације о наручивању
● Овај каталог је само у информативне сврхе за корисника. Молимо вас да извините што уколико дође до било каквих измена на производу, неће бити унапред направљене додатне напомене.
● Приликом наручивања, молимо вас да обратите пажњу на податке о номиналним вредностима, као што су тип мотора, снага, напон, брзина, класа изолације, класа заштите, начин монтаже итд.
● Можемо пројектовати и произвести специјалне моторе према захтевима купаца на следећи начин
1. посебни напони, фреквенције и снаге
2. посебне класе изолације и заштите
3. са левом прикључном кутијом, двоструким крајевима вратила и специјалним вратилима
4. Мотори високих температура или мотори ниских температура.
5. Употреба у горским подручјима или на отвореном
6. Фактори веће снаге или посебне услуге
7. са грејањем, лежајевима или намотајима PT100, PTC, итд.
8. са енкодером, изолованим лежајевима или конструкцијом изолованих лежајева.
9. Остали захтеви.
Уколико вас било која од ових ставки заиста занима, молимо вас да нас обавестите. Биће нам драго да вам дамо понуду након што примимо ваше детаљне спецификације. Имамо наше стручне инжењере за истраживање и развој који ће испунити све ваше захтеве. Радујемо се што ћемо ускоро примити ваше упите и надамо се да ћемо имати прилику да сарађујемо са вама у будућности. Добродошли да погледате нашу организацију.










