Синхрони релуктантни мотори серије SCZ
Синхрони релуктантни мотори серије SCZ су независно дизајнирани, мотор је трофазни електромотор са магнетно анизотропном структуром ротора, усваја IEC стандардни дизајн величине оквира како би задовољио различите потребе купаца и може да обезбеди производе серије IE5, IE4, IE3, укључујући чисти синхрони релуктантни мотор.
Спецификација
| Стандардно | ИЕЦ60034 |
| Величина оквира | H80-315mm |
| Називна снага | 0,75 kW-200 kW |
| Степени енергетске ефикасности | IE5 |
| Напон и фреквенција | 400V/50Hz |
| Степени заштите | IP55 |
| Степени изолације/Пораст температуре | Храна/Брук |
| Метод инсталације | Б3, Б5, Б35, В1 |
| Температура околине | -15°C ~+40°C |
| Релативна влажност треба да буде мања од 90% | |
| Надморска висина треба да буде мања од 1000 м надморске висине | |
| Метод хлађења | IC411 |
| Дужност | S1 |
| Фактор услуге | 1.0 |
Информације о наручивању
● Овај каталог је само референца за кориснике. Молимо вас да опростите ако било каква промена производа неће захтевати додатну назнаку унапред. Овај каталог је само референца за кориснике. Молимо вас да опростите ако било каква промена производа неће захтевати додатну назнаку унапред.
● Молимо вас да приликом наручивања обратите пажњу на номиналне податке, као што су тип мотора, снага, напон, брзина, класа изолације, класа заштите, начин монтаже и тако даље.
● Можемо пројектовати и произвести специјалне моторе према следећим захтевима купца:
1. посебан напон, фреквенција и снага;
2. посебна класа изолације и класа заштите;
3. са прикључном кутијом на левој страни, двоструким крајевима вратила и посебним вратилом;
4. мотор високе температуре или мотор ниске температуре;
5. користи се на платоу или на отвореном;
6. већи фактор снаге или посебног сервиса;
7. са грејачем, ПТ100 за лежајеве или намотавање, ПТЦ и тако даље;
8. са енкодером, изолованим лежајевима или изолованом конструкцијом лежаја;
9. са захтевима других.










