Мотори са клизним прстеновима
Технички подаци
| Величина оквира | 280-800 мм |
| Излаз | 75-3150 kW |
| Називни напон | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3.3KV/6KV/6.6KV/10KV/10.5KV/11KV |
| Монтажни распореди | ИМ Б3 |
| Степен заштите | ИП21/ИП23/ИП44/ИП54/ИП55/ИП56 |
| Метод хлађења | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Број полова | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Класа изолације | ФХ |
| Температура околине | Надморска висина треба да буде мања од 1000 м надморске висине; -15°C ~+40°C |
| Дужност | S1 |
| Фактор услуге | 1.0 |
Напишите своју поруку овде и пошаљите нам је







