IE4 ефикасни мотор
Мотори серије IE4 су асинхрони мотори са кавезним кућиштем, дизајнирани у складу са IEC стандардима и енергетском ефикасношћу IE4.
Спецификација
| Стандардно | ИЕЦ60034-30 |
| Величина оквира | 80-355 |
| Излаз | 0,75 kW-315 kW |
| Класа ефикасности | IE4 |
| Напон/фреквенција | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Степен заштите | ИП55/ИП56/ИП65/ИП66 |
| Класа изолације/класа пораста температуре | Храна/Брук |
| Монтажни распореди | ИМ Б3/ИМ Б5/ИМ Б35/ИМ В1 |
| Температура околине | -15°C ~+40°C |
| Релативна влажност треба да буде мања од 90% | |
| Надморска висина треба да буде мања од 1000 м надморске висине | |
| Метод хлађења | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Дужност | S1 |
| Фактор услуге | 1.0 |
Паковање
Информације о наручивању
● Овај каталог је само референца за кориснике. Молимо вас да опростите ако било каква промена производа неће захтевати додатну назнаку унапред. Овај каталог је само референца за кориснике. Молимо вас да опростите ако било каква промена производа неће захтевати додатну назнаку унапред.
● Молимо вас да приликом наручивања обратите пажњу на номиналне податке, као што су тип мотора, снага, напон, брзина, класа изолације, класа заштите, начин монтаже и тако даље.
● Можемо пројектовати и произвести специјалне моторе према следећим захтевима купца:
1. Посебан напон, фреквенција и снага;
2. Посебна класа изолације и класа заштите;
3. Са прикључном кутијом на левој страни, двоструким крајевима вратила и посебним вратилом;
4. Мотор високе температуре или мотор ниске температуре;
5. Користи се на висоравни или на отвореном;
6. Већи фактор снаге или посебног сервиса;
7. Са грејачем, ПТ100 за лежајеве или намотавање, ПТЦ и тако даље;
8. Са енкодером, изолованим лежајевима или изолованом конструкцијом лежаја;
9. Са захтевима других.








