YH Марин моторс
Мотори серије YH су потпуно затворени трофазни асинхрони индукциони мотори са вентилаторским хлађењем за употребу у поморству.
Спецификација
| Величина оквира | 80-355 |
| Излаз | 0,75 kW-315 kW |
| Напон/фреквенција | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Степен заштите | ИП55/ИП56/ИП65/ИП66 |
| Класа изолације/класа пораста температуре | Храна/Брук |
| Монтажни распореди | ИМ Б3/ИМ Б5/ИМ Б35/ИМ В1 |
| Температура околине | 0°C ~+45°C |
| Релативна влажност треба да буде мања од 90% | |
| Метод хлађења | ИЦ411 、ИЦ416 、ИЦ418 、ИЦ410 |
| Дужност | S1 |
| Фактор услуге | 1.0 |
Информације о наручивању
● Овај каталог је само референца за кориснике. Молимо вас да опростите ако било каква промена производа неће захтевати додатну назнаку унапред. Овај каталог је само референца за кориснике. Молимо вас да опростите ако било каква промена производа неће захтевати додатну назнаку унапред.
● Молимо вас да приликом наручивања обратите пажњу на номиналне податке, као што су тип мотора, снага, напон, брзина, класа изолације, класа заштите, начин монтаже и тако даље.
● Можемо пројектовати и произвести специјалне моторе према следећим захтевима купца:
1. посебан напон, фреквенција и снага;
2. посебна класа изолације и класа заштите;
3. са прикључном кутијом на левој страни, двоструким крајевима вратила и посебним вратилом;
4. мотор високе температуре или мотор ниске температуре;
5. користи се на платоу или на отвореном;
6. већи фактор снаге или посебног сервиса;
7. са грејачем, ПТ100 за лежајеве или намотавање, ПТЦ и тако даље;
8. са енкодером, изолованим лежајевима или изолованом конструкцијом лежаја;
9. са захтевима других.
Апликације
Имамо напредну производну технологију и тежимо ка иновативним производима. Истовремено, добра услуга је побољшала наш углед. Верујемо да ћете, све док разумете наш производ, бити спремни да постанете наши партнери. Радујемо се вашем упиту.








