Набавка ОДМ ДЦ мотора Бесчеткични мотор ДЦ мотор Бесчеткични ДЦ мотор BLDC мотор Електромотор Серво мотор 57бл3а90 36В 24В 48В 8 полова 3000 о/мин 185В 62В 125В 0,2н. М 0,4н. М 0,6н. М
„Квалитет на првом месту, искреност као основа, искрена помоћ и обострана добит“ је наша идеја, у настојању да доследно стварамо и тежимо изврсности у снабдевању ОДМ ДЦ мотором, безчеткичним ДЦ мотором, БЛДЦ мотором, електромотором, серво мотором 57бл3а90 36В 24В 48В 8 полова 3000 о/мин 185В 62В 125В 0,2н. М 0,4н. М 0,6н. М. Тренутно се радујемо још већој сарадњи са иностраним клијентима заснованој на обостраној користи. Уверите се да нећете осећати трошкове да нас контактирате за више информација.
„Квалитет на првом месту, искреност као основа, искрена помоћ и обострана корист“ је наша идеја, у настојању да доследно стварамо и тежимо изврсности заКинески безчеткични једносмерни мотор и електрични моторПрихватљиве су поруџбине по мери са различитим квалитетом и посебним дизајном купца. Радујемо се успостављању добре и успешне пословне сарадње са дугорочним односима са купцима широм света.
Мотори серије IE4 су асинхрони мотори са кавезним кућиштем, дизајнирани у складу са IEC стандардима и енергетском ефикасношћу IE4.
Спецификација
| Стандардно | IEC60034-30-1 |
| Величина оквира | H80-450MM |
| Називна снага | 0,75 kW-1000 kW |
| Степени енергетске ефикасности | IE4 |
| Напон и фреквенција | 400V/50Hz |
| Степени заштите | IP55 |
| Степени изолације/Пораст температуре | Храна/Брук |
| Метод инсталације | Б3, Б5, Б35, В1 |
| Температура околине | -15°C ~+40°C |
| Релативна влажност треба да буде мања од 90% | |
| Надморска висина треба да буде мања од 1000 м надморске висине | |
| Метод хлађења | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Дужност | S1 |
| Фактор услуге | 1.0 |
| Дужност | S1 |
| Фактор услуге | 1.0 |



Информације о наручивању
● Овај каталог је само референца за кориснике. Молимо вас да опростите ако било каква промена производа неће захтевати додатну назнаку унапред. Овај каталог је само референца за кориснике. Молимо вас да опростите ако било каква промена производа неће захтевати додатну назнаку унапред.
● Молимо вас да приликом наручивања обратите пажњу на номиналне податке, као што су тип мотора, снага, напон, брзина, класа изолације, класа заштите, начин монтаже и тако даље.
● Можемо пројектовати и произвести специјалне моторе према следећим захтевима купца:
1. Посебан напон, фреквенција и снага;
2. Посебна класа изолације и класа заштите;
3. Са прикључном кутијом на левој страни, двоструким крајевима вратила и посебним вратилом;
4. Мотор високе температуре или мотор ниске температуре;
5. Користи се на висоравни или на отвореном;
6. Већи фактор снаге или посебног сервиса;
7. Са грејачем, ПТ100 за лежајеве или намотавање, ПТЦ и тако даље;
8. Са енкодером, изолованим лежајевима или изолованом конструкцијом лежаја;
9. Са захтевима других, „Квалитет на првом месту, искреност као основа, искрена помоћ и обострана добит“ је наша идеја, у настојању да доследно стварамо и тежимо изврсности у снабдевању ОДМ ДЦ мотором, безчеткичним ДЦ мотором, безчеткичним ДЦ мотором, БЛДЦ мотором, електромотором, серво мотором 57бл3а90 36В 24В 48В 8 полова 3000 о/мин 185В 62В 125В 0,2н. М 0,4н. М 0,6н. М. Тренутно се радујемо још већој сарадњи са иностраним клијентима заснованој на обостраној користи. Уверите се да нећете осећати трошкове да нас контактирате за више информација.
Испорука ОДМ Кина безчеткични једносмерни мотор и електрични мотор, прихватљиве су поруџбине по мери са различитим квалитетом и посебним дизајном купца. Радујемо се успостављању добре и успешне пословне сарадње са дугорочним односима са купцима широм света.



