Y серија (IP23) високонапонска трофазна асинхрона индукција
Високонапонски мотор серије Y је трофазни асинхрони индукциони мотор са кавезним ротором. Мотор има класу заштите IP23, називни напон је 6 kV или 10 kV.
Спецификација
| Величина оквира | Х355-710ММ (6kV), Х450-710ММ (10kV) |
| Називна снага | 220 kW-5000 kW (6 kW), 250 kW-3550 kW (10 kW) |
| Степени енергетске ефикасности | IE1 |
| Напон и фреквенција | 6kV /50Hz, 10kV /50Hz |
| Степени заштите | ИП23 |
| Степени изолације/Пораст температуре | Ф |
| Метод инсталације | Б3 |
| Температура околине | -15°C ~+40°C |
| Метод хлађења | IC01 |
| Дужност | S1 |
| Фактор услуге | 1.0 |
Информације о наручивању
● Овај каталог је само референца за кориснике. Молимо вас да опростите ако било каква промена производа неће захтевати додатну назнаку унапред. Овај каталог је само референца за кориснике. Молимо вас да опростите ако било каква промена производа неће захтевати додатну назнаку унапред.
● Молимо вас да приликом наручивања обратите пажњу на номиналне податке, као што су тип мотора, снага, напон, брзина, класа изолације, класа заштите, начин монтаже и тако даље.
● Можемо пројектовати и произвести специјалне моторе према следећим захтевима купца:
1. посебан напон, фреквенција и снага;
2. посебна класа изолације и класа заштите;
3. са прикључном кутијом на левој страни, двоструким крајевима вратила и посебним вратилом;
4. мотор високе температуре или мотор ниске температуре;
5. користи се на платоу или на отвореном;
6. већи фактор снаге или посебног сервиса;
7. са грејачем, ПТ100 за лежајеве или намотавање, ПТЦ и тако даље;
8. са енкодером, изолованим лежајевима или изолованом конструкцијом лежаја;
9. са захтевима других.






