YVF мотори са претварачем
Мотори серије YVF користе структуру ротора са кавезним ротором, опремљени одвојеним аксијалним вентилатором како би се обезбедио добар ефекат хлађења при различитим брзинама.
Спецификација
| Величина оквира | 80-355 |
| Излаз | 0,75 kW-355 kW |
| Напон/фреквенција | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Радна зона за константан обртни момент и радна зона за константну снагу | 5-50Hz и 50-100Hz |
| Степен заштите | ИП55/ИП56/ИП65/ИП66 |
| Класа изолације/класа пораста температуре | Храна/Брук |
| Монтажни распореди | ИМ Б3/ИМ Б5/ИМ Б35/ИМ В1 |
| Температура околине | -15°C ~+40°C |
| Релативна влажност треба да буде мања од 90% | |
| Надморска висина треба да буде мања од 1000 м надморске висине. Хлађење. | |
| Метод хлађења | IC416 |
| Дужност | S1 |
| Фактор услуге | 1.0 |
Информације о наручивању
● Овај каталог је само референца за кориснике. Молимо вас да опростите ако било каква промена производа неће захтевати додатну назнаку унапред. Овај каталог је само референца за кориснике. Молимо вас да опростите ако било каква промена производа неће захтевати додатну назнаку унапред.
● Молимо вас да приликом наручивања обратите пажњу на номиналне податке, као што су тип мотора, снага, напон, брзина, класа изолације, класа заштите, начин монтаже и тако даље.
● Можемо пројектовати и произвести специјалне моторе према следећим захтевима купца:
1. посебан напон, фреквенција и снага;
2. посебна класа изолације и класа заштите;
3. са прикључном кутијом на левој страни, двоструким крајевима вратила и посебним вратилом;
4. мотор високе температуре или мотор ниске температуре;
5. користи се на платоу или на отвореном;
6. већи фактор снаге или посебног сервиса;
7. са грејачем, ПТ100 за лежајеве или намотавање, ПТЦ и тако даље;
8. са енкодером, изолованим лежајевима или изолованом конструкцијом лежаја;
9. са захтевима других.








