YL модуларни мотори
Рам мотора серије YL је заварен од челичне плоче, што пружа одличну крутост и отпорност на вибрације. Произведени су са F изолационом структуром и VPI процесом импрегнације под вакуумским притиском. Систем лежајева са непрекидним утоваром и истоваром обезбеђује лако одржавање.
Спецификација
| Величина оквира | 355-630 (6 кВ), 400-630 (10 кВ) |
| Излаз | 220 kW-1250 kW (6 kW), 220 kW-1120 kW (10 kW) |
| Напон/фреквенција | 6KV, 10KV/50Hz |
| Монтажни распореди | IM V1 |
| Степен заштите | ИП23 |
| Метод хлађења | IC01 |
| Класа изолације | F |
| Температура околине | -15°C ~+40°C |
| Дужност | S1 |
| Фактор услуге | 1.0 |
Наши производи испуњавају националне захтеве за акредитацију за квалификоване, висококвалитетне производе, приступачне цене, и данас су их људи широм света поздравили. Наши производи ће се наставити унапређивати у оквиру поруџбине и радујемо се сарадњи са вама. Уколико вас неки од ових производа занима, молимо вас да нас обавестите. Биће нам задовољство да вам понудимо понуду након што примимо ваше детаљне захтеве.
Монтажа и укупне димензије (6KV)
| Број рама | Пол | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 355 | 4,6 | 880 | 1000 | 940 | 100 | 210 | 28 | 90 | 6 | 32 | 1100 | 800 | 1800. godine |
| 400 | 4, 6, 8, 10 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1150 | 850 | 1900. godine |
| 450 | 4 | 1120 | 1250 | 1180 | 120 | 210 | 32 | 109 | 6 | 35 | 1300 | 900 | 2100 |
| 6, 8, 10, 12 | 130 | 250 | 119 | ||||||||||
| 500 | 4 | 1250 | 1400 | 1320 | 130 | 250 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 965 | 2400 |
| 6, 8, 10, 12 | 140 | 36 | 128 | ||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1100 | 2500 |
| 6, 8, 10, 12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800. godine | 1700. godine | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800. godine | 1200 | 2900 |
| 6, 8, 10, 12 | 180 | 45 | 165 |
Напомена: Подаци наведени у табели су за референцу корисника. У случају било каквог неслагања са насумичном датотеком, насумична датотека ће имати предност.
Монтажа и укупне димензије (10KV)
| Број рама | Пол | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 400 | 4,6 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1100 | 800 | 1900. godine |
| 450 | 4, 6, 8, 10 | 1120 | 1250 | 1180 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1300 | 1050 | 2100 |
| 500
| 4 | 1250 | 1400 | 1320 | 130 | 210 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 1110 | 2400 |
| 6, 8, 10, 12 | 250 | ||||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1200 | 2500 |
| 6, 8, 10, 12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800. godine | 1700. godine | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800. godine | 1300 | 2900 |
| 6, 8, 10, 12 | 180 | 45 | 165 |
Напомена: Подаци наведени у табели су за референцу корисника. У случају било каквог неслагања са насумичном датотеком, насумична датотека ће имати предност.






